FORUM EZOTERYCZNE  - WRÓŻBY  Z KART  TAROTA

FORUM EZOTERYCZNE - WRÓŻBY TAROTA - przyszłość - WRÓŻBY TAROTA - uczucia - WRÓŻBY TAROTA - finanse - WRÓŻBY TAROTA ...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#271 2024-04-03 21:29:49

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Andromeda :

Przyjąłem, wróżba jutro w czwartek wieczorem.

Mikesz

Offline

 

#272 2024-04-04 20:19:52

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Andromeda :

Twoje sprawy i sytuacja miłosno - uczuciowa  - do końca sierpnia czyli na najbliższe  ok. pięć miesięcy - w/g  Kart :

Kwiecień - maj
: jakieś zawód ...  rozczarowanie ... jakaś  przykrość w stosunku do jednego lub nawet dwóch mężczyzn, których już prawdopodobnie znasz lub niebawem poznasz ... ? / Rycerz Kielichów p.o - Rycerz Denarów p.o /.
Oboje niby "czarujący" , ale kompletnie bez zaangażowania emocjonalnego ... ktoś fałszywy i nieodpowiedzialny ...?
Proszę w tym okresie unikać tego typu osób.
Czerwiec - sierpień : Tarot sygnalizuje dobre wieści dla Ciebie w tej kwestii.  W tym czasie - jest duża szansa i będą możliwości poznania odpowiedniego mężczyznę dla siebie / 6 Buław p.p - Królowa Kielichów p.p - Dziesiątka Denarów p.p /.
To są  bardzo pozytywne Karty - trzy razy pod rząd, co dosyć rzadko się zdarza. Nie wykluczone mocne wzajemne uczucie, sex,  a nawet jakieś partnerstwo ... ?
I tego - Tobie życzę w tym okresie letnio - wakacyjnym.
Może warto w tym czasie wziąć dłuższy , co najmniej jedno miesięczny urlop  i wyjechać w atrakcyjne miejsce  ... ? Czasami trzeba sprowokować odpowiednią sytuację  i szansę ... -
Pozdrawiam -

Dziękuję za wsparcie finansowe  samotnych i bezdomnych kotów .

Mikesz

Offline

 

#273 2024-04-06 23:25:19

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj Mikesz.

Bardzo proszę Cię o wróżbę dotyczącą pewnego mojego pomysłu - jest na tą chwilę "nierealny'", trochę szalony, bardziej wymagający ode mnie odwagi i zaangażowania niż cokolwiek do tej pory. Ale jak o nim myślę, nie przestaję się uśmiechać.

Czy uda mi się to osiągnąć?

Pieniążki wpłacam na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tczewie.

Paula, 19.03.86

Offline

 

#274 2024-04-07 13:10:14

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Czy to jest jakiś projekt zawodowy  czy co ... ?

Mikesz

Offline

 

#275 2024-04-07 14:54:54

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Tak, w sumie i życiowy i zawodowy - start w zupełnie nowym miejscu wraz z pracą.

Offline

 

#276 2024-04-07 16:59:42

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Tusia - wróżba dzisiaj w niedzielę, późnym wieczorem.

Mikesz

Offline

 

#277 2024-04-07 18:11:24

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Łukasz :  / z WhatsApp /

Karty pokazały, że jest nadzieja i jest szansa , że tej trzeciej operacji jamy brzusznej  - już nie będzie  / Wieża p.p - Ósemka Buław p.p - Trójka Kielichów p.p /.
I tego Tobie życzę.

Mikesz

Offline

 

#278 2024-04-07 22:29:28

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Tusia - Paula :

Tarot jednoznacznie i wyraźnie zasygnalizował, że na dzień dzisiejszy - ten Twój pomysł i projekt - faktycznie nie jest możliwy  do zrealizowania ...  / Rycerz Kielichów p.o - 6 Pentakli p.o - Czwórka Mieczy p.o /.
Za dużo przeszkód i problemów jest i będzie po drodze .
I zarówno tych osobistych, jak i tych urzędowo - formalno -  finansowych.
Twoje chęci i pomysły być może  są dobre i słuszne, ale w zderzeniu z rzeczywistością - w/g Kart -  na razie nie są możliwe do osiągnięcia w realnym życiu  / Umiarkowanie p.o - jako również w przyszłości także ... ? /.
Jednak zawsze trzeba coś próbować i starać się ...
Powodzenia -

Dziękuję za finansowe wsparcie nieszczęśliwych zwierząt w schronisku w Tczewie.
Wrocław pozdrawia Tczew .

Mikesz

Offline

 

#279 2024-04-07 23:10:42

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziękuję ❤️ dobrej nocy.

Offline

 

#280 2024-04-10 19:20:45

Andromeda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2024-04-03
Posty: 2

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Mikesz napisał:

Do Andromeda :

Twoje sprawy i sytuacja miłosno - uczuciowa  - do końca sierpnia czyli na najbliższe  ok. pięć miesięcy - w/g  Kart :

Kwiecień - maj
: jakieś zawód ...  rozczarowanie ... jakaś  przykrość w stosunku do jednego lub nawet dwóch mężczyzn, których już prawdopodobnie znasz lub niebawem poznasz ... ? / Rycerz Kielichów p.o - Rycerz Denarów p.o /.
Oboje niby "czarujący" , ale kompletnie bez zaangażowania emocjonalnego ... ktoś fałszywy i nieodpowiedzialny ...?
Proszę w tym okresie unikać tego typu osób.
Czerwiec - sierpień : Tarot sygnalizuje dobre wieści dla Ciebie w tej kwestii.  W tym czasie - jest duża szansa i będą możliwości poznania odpowiedniego mężczyznę dla siebie / 6 Buław p.p - Królowa Kielichów p.p - Dziesiątka Denarów p.p /.
To są  bardzo pozytywne Karty - trzy razy pod rząd, co dosyć rzadko się zdarza. Nie wykluczone mocne wzajemne uczucie, sex,  a nawet jakieś partnerstwo ... ?
I tego - Tobie życzę w tym okresie letnio - wakacyjnym.
Może warto w tym czasie wziąć dłuższy , co najmniej jedno miesięczny urlop  i wyjechać w atrakcyjne miejsce  ... ? Czasami trzeba sprowokować odpowiednią sytuację  i szansę ... -
Pozdrawiam -

Dziękuję za wsparcie finansowe  samotnych i bezdomnych kotów .

Mikesz

Serdecznie dziękuję Mikeszu za poświęcony czas i również pozdrawiam

Offline

 

#281 2024-04-11 09:45:34

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj 🙂
Czy mogłabym prosić o wróżbę na pracę?
Czy uda mi się znaleźć nową w ciągu kilku najbliższych miesięcy?

Paula, 19.03.86

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tczewie.

Offline

 

#282 2024-04-11 19:12:15

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Tusia - Paula :

W Tarocie  - nowej, poważnej i konkretnej pracy do końca sierpnia tego roku - nie widać  / Eremita  p.p - Czwórka Buław p.o - Cesarz p.o / .
Może na razie do tego czasu  - trzeba zostać w tym samym miejscu zawodowym, co obecnie ... ?  / Ósemka Buław p.p . /.

Dziękuję za kolejne wsparcie schroniska dla zwierząt w Tczewie -

Mikesz

Offline

 

#283 2024-04-11 19:39:56

Tusia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 44

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziękuję ❤️

Offline

 

#284 2024-04-15 07:25:14

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Iwona : / z tik - tok /

" Czy uśmiechnie się do mnie fortuna ... ?

To też zależy, co , kto i przez ile  rozumie słowo - fortuna ... -
Nie wykluczam, że obecnie możesz być w finansowym dołku.
W Kartach, niestety, w najbliższym czasie / kilka miesięcy / - nie widać dla Ciebie jakieś konkretnej fortuny, wygranej, spadku czy finansowego daru losu ... / Piątka Buław p.o - Siódemka Buław p.o - Pustelnik p.o /.
Pozdrawiam.

Zgodnie z zasadami tego forum - wskazane jest w zamian za wróżbę - wpłacenie symbolicznej sumy / dziesięć - dwadzieścia złotych / - na dowolne, wybrane przez siebie schronisko dla zwierząt.
Dziękuję.

Mikesz

Offline

 

#285 2024-04-15 21:27:39

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Julijanka - Anna :

Twoje sprawy miłosno - uczuciowe do końca tego roku - w/g Kart :

Kwiecień - maj : nic szczególnego, ani ważnego w tej sferze pozytywnego - raczej nie wydarzy się ... / As Kielichów p.o /.
Możliwe nawet w tym czasie jakieś rozczarowanie ? Odtrącone uczucie ... ? Zdrada ... ? Niespełnione nadzieje ... ?
Czerwiec - listopad : jakiś pan będzie przy Tobie blisko, a nawet dwóch ... ? / 6 Buław p.p - Dziewiątka Buław p.p - Czwórka Kielichów p.o - Mag p.p /.
Będą w jakiś sposób starali się o Ciebie ... ? I warto się nim lub nimi zainteresować, bo coś dobrego z tego może wyjść ... ? / Cesarzowa p.p - 6 Denarów p.p / .
Będzie jakaś szansa , możliwość i okazja na coś pozytywnego i sensownego ... ? / sex, inne ... /.
Grudzień : w Tarocie widać jakieś niepowodzenie / Słońce p.o / , ale dla Ciebie będzie najważniejszy ten okres od czerwca do listopada i postaraj się / jeżeli to będzie, oczywiście możliwe / - korzystnie i właściwie dla siebie  go wykorzystać , bo Karty w tej kwestii miłosnej , w tym czasie - będą Tobie sprzyjały -

I tego Ci życzę, powodzenia.

Dziękuję za finansowe wsparcie bezdomnych zwierzą w schronisku w Tczewie.

Mikesz

Offline

 

#286 2024-04-18 09:56:04

mg-27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-02-15
Posty: 40

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dzień dobry.
Przelew na schronisko na Paluchu poszedł.

Proszę o wróżbę. Mam problemy wychowawcze z córką. 8 klasa, wredna, pyskata, nie szanuje nikogo, zero nauki,
żadnych obowiązków, robi co chce.
Nie wiem czy to towarzystwo, używki, choroba…?
Dane wyślę na priv

Offline

 

#287 2024-04-18 17:46:46

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do mg  :

Przyjąłem , wróżba będzie jutro w piątek wieczorem.
Jeżeli to forum będzie nieczynne , bo często jest wyłączane  / nie przeze mnie /  - to moja dla Ciebie odpowiedź będzie na moim innym , sąsiednim ezoterycznym forum :

http://www.wrozbytarota.fora.pl/

Mikesz

Offline

 

#288 2024-04-19 19:46:48

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do m-g :

Jako takiej "choroby umysłowej " u córki - w Tarocie nie widać .
Bardziej jako jej typowy bunt nastolatki przeciw  "całemu światu" - w tej bardziej ostrej formie.
Nie wykluczam, że Ona  "od czasu do czasu coś bierze ", nieodpowiednie , złe towarzystwo  - to na pewno ... i stąd być może ta jej taka agresja.
Co można w tej sytuacji zrobić ... ?
Chyba niewiele.
Zalecana jest wspólna wizyta u psychologa, jeżeli córka w ogóle na to się zgodzi / pewnie nie /...
Poza tym, proponuję - żadnej "wojny" z Mileną ... bo to nic nie da, a tylko może zaszkodzić ...
Bardziej sobie odpuścić ... ? / Król Buław p.o - Dwójka Mieczy p.o - Piątka Denarów p.o /.
Trzeba starać się z nią jakoś "dogadać" ... ? Pójść na jakiś układ ... ? Na zasadzie "coś za coś "... ? / Dziewiątka Kielichów p.o - Dwójka Denarów p.p - Król Mieczy p.p / . To może okazać się kluczowe w sensie naprawy relacji między Wami ...?

No i ten psycholog - najważniejszy ... / jeżeli się da ... /.

Nic więcej i lepiej w tym rodzinnym problemie - nie jestem w stanie pomóc.

Dziękuję za wsparcie finansowe schroniska dla bezdomnych zwierząt - " Na Paluchu " w Warszawie.

Mikesz

Offline

 

#289 2024-04-20 10:56:53

paula00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-16
Posty: 35

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Przelalam 20 zl na zbiorke: zawody o zycie(dla chorego kota)

Offline

 

#290 2024-04-20 11:38:28

mg-27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-02-15
Posty: 40

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witaj, bardzo dziękuję za wróżbę. Będę próbować z psychologiem, próby już były niestety nieudane.
Wszystkiego dobrego, pozdrawiam

Offline

 

#291 2024-04-21 08:38:15

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Paula 00 - dziękuję za pomoc kotom -

Mikesz

Offline

 

#292 2024-04-23 06:05:13

mario71

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-06
Posty: 19

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Witam

Drogi Mikesz mam prośbę o sprawdzenie w kartach jeśli chodzi o moją osobę otóż mój zakład pracy nie jest w najlepszej kondycji ale ciągnie jeszcze jakoś. Padła propozycja zgłoszenia się osoby chętnej do zwolnienia z odprawą  od 1 maja (tylko jedna ostatnia z odprawą) zastanawiam się czy byłoby to dobre posunięcie zwolnić się i znaleźć inną pracę. Proszę o wróżbę i z góry dziękuję.

Mariusz, 27.07.1971r.

Offline

 

#293 2024-04-23 18:38:14

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Mario - Mariusz :

Przypominam, że zmieniły się zasady i warunki udzielania wróżb  na tym forum :

Aby uzyskać odpowiedź i prognozę na przyszłość z Kart Tarota - proszę o wpłatę symbolicznej kwoty - 20 zł  - za każde jedno pytanie - na rzecz pomocy i wsparcia dla  bezdomnych zwierząt ,  znajdujących się w dowolnie wybranym przez siebie schronisku.
Ta drobna suma , przekazana przez Was - nie będzie dla mnie , tylko dla potrzeb ratowania samotnych i bezbronnych zwierząt , będących w różnych ośrodkach i schroniskach  / psy,  koty, konie, inne ... /.

I taki jest mój nowy pomysł.

Zamiast cały czas wróżyć bezpłatnie, gratis , co czynię od ok. 12  lat na przeróżnych  ezoterycznych forach -  doszedłem do wniosku , że większą wartość tych moich tarotowych przepowiedni - będzie taka, że poprzez Wasze pytania do Kart , oprócz mojej szczerej odpowiedzi - wesprzecie  przerażone  i bezdomne zwierzęta .
I te moje wróżby dla Was -  jednocześnie nadadzą jakiś większy sens i cel oraz wartość mojej działalności udzielania wróżb.

Powtarzam : nie będę pobierał żadnych pieniędzy dla siebie.
Sądzę, że ten mój pomysł będzie bardziej honorowy i godny dla nas wszystkich.

Wniosek : jeżeli chcecie wróżbę od Mikesza - to proszę w zamian o wpłatę 20 zł. na rzecz pomocy dla zwierząt , na dowolne wybrane przez siebie schronisko albo przed wróżbą, albo tuż po jej udzieleniu .
Ja  oczywiście nie będę sprawdzał , czy ktoś zastosował się do tych moich nowych zasad udzielania wróżb na forum , czy nie , bo nie mam takich technicznych możliwości.
Jednak uprzedzam , że Mikesza  albo  zwierzęta można oszukać . Ale losu, przeznaczenia czy Tarota już nie.
Nieuczciwość czy kłamstwo wróci w przykry sposób  do tej osoby wcześniej czy później .
Więc, jeżeli  zdecydujecie się na prośbę  do Kart Tarota na tym moim nowym forum - musicie być pewni, że warunki danej wróżby spełnicie honorowo.

A oto moja wróżba dla |Ciebie :

Tarot pokazał, że decyzja o zwolnieniu się z pracy od maja i pobranie w zamian odprawy - będzie słuszną i korzystną dla Ciebie decyzją  / Dziewiątka Kielichów p.p - Dwójka Mieczy p.p -  jako rozejm, propozycja, kompromis  - Królowa Kielichów p.p /.
Karty  zasygnalizowały, że to będzie dobre posunięcie na przyszłość dla Ciebie.
Trudno, trzeba będzie szukać nowej pracy ...
Poza tym , trzeba koniecznie /  potwierdzić na piśmie /, aby ta odprawa była konkretna i satysfakcjonująca finansowo  dla Ciebie , a nie byle jaka czyli zbyt niska  / Ósemka Buław p.p /.

Powodzenia i proszę napisać na jakie schronisko wpłacił pan tą symboliczną kwotę, bo to dla mnie ważne.
Dziękuję i pozdrawiam.

Mikesz

Offline

 

#294 2024-04-23 18:44:16

RossMar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-11-13
Posty: 26

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Proszę o wróżbę jak karty widzą długofalową współpracę z dwoma nowymi miejscami pracy ?
Szczegóły podam na pw.

Offline

 

#295 2024-04-23 21:29:23

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do RossMar  :

Przyjąłem, wróżba jutro w środę wieczorem.

Mikesz

Offline

 

#296 2024-04-24 17:36:29

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do RossMar - Marcin :

Wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszych urodzin ...

Tarot wyraźnie zasygnalizował , że lepszym , korzystniejszym i właściwszym miejscem do współpracy jako lekarz - będzie dla Ciebie  szpital w Łańcucie  / As Buław p.p - Rycerz Kielichów p.o - Dwójka Buław p.p /.
Choć tutaj mogą  pojawić się  pewne problemy natury emocjonalnej związane z jakimś facetem ... lub  samymi Twoimi pewnymi  obawami przed tym miejscem ... ?
Ale w każdym razie - Karty wskazały na to miejsce jako korzystniejsze do pracy.

Na Mielec  przy dłuższej współpracy - pokazały się negatywne Karty  / Dwójka Mieczy p.p - Rydwan p.o - Piątka Monet p.p - jako jakieś poważne straty i kłopoty... ? /.

Pozdrawiam i proszę nie zapomnieć o  swoim wsparciu jakiegoś schroniska dla zwierząt.

Jestem także na moim sąsiednim  forum  : http://www.wrozbytarota.fora.pl/

Mikesz

Offline

 

#297 2024-04-24 18:37:27

RossMar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-11-13
Posty: 26

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Dziękuję za życzenia i prognozę.
Wsparcie dla Kundelka poszło 

Offline

 

#298 2024-04-25 18:19:01

mario71

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-06
Posty: 19

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Mikesz dziękuję za wróżbę.
Dawno mnie tu nie było wiec nie skumałem o zwierzakach   właśnie przelałem 20 zł. na Schronisko dla zwierząt w Pabianicach.
Pozdrawiam serdecznie .

Offline

 

#299 Wczoraj 14:42:01

paula00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-01-16
Posty: 35

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Elzbieta 27.02.80 mial do mnie przyjechac znajomy z Londynu w maju.Wyslal mi jego bagaz poniewaz zamierzal wziazc wiecej bagazyale tydzien temu otrzymalam email ze sa pieniadze w jego bagazu i trzeba zaplacic prowizje.Zaplacilam 11 tys myslac ze to prawda(mialam potwierdzenie ze wysylka idzie do Polski i tez fakture)/
Wydaje mi sie ze zostalam oszukana a moj znajomy nie przyjedzie, tylko chcial mnie oszukac.Juz sama nie wiem.
Ma na imie Enzo , 41 lat.Wlasciwie to malo sie juz odzywa do mnie.
O co chodzi w tym wszystkim, co widac w kartach?
Przeleje na koty pieniazki w ciagu dwoch tyg.
Prosze o odpowiedz bo mam metlik w glowie.

Offline

 

#300 Wczoraj 18:48:29

 Mikesz

Administrator - wróżbita

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-28
Posty: 4508

Re: Mikesz zaprasza na Tarota ...

Do Paula 00:

Przyjąłem, wróżba jutro - 1 maja wieczorem.

Mikesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forms.pun.pl www.natives.pun.pl www.omnia.pun.pl www.privservermetin2.pun.pl www.pokemon-online-green.pun.pl